В Вашингтоне открылся офис Харьковской области

23.09.2015 17:57   -
Автор:

Лобіювати інтереси Харківщини в Америці. Відтепер цим займатимуться співробітники регіонального офісу, що відкрився в столиці Сполучених Штатів. Очільник області Ігор Райнін виділив 3 напрямки в роботі вашингтонського представництва Харківщини. Одним з нагальніших назвав пошук нових ринків збуту для регіональних товарів.

Ігор Райнін голова Харківської облдержадміністрації

Нам нужны новые рынки сбыта, нам необходимо проводить диверсификацию рынков, нам нужно сотрудничество в гуманитарной сфере. Харьков — это крупнейший ВУЗовский центр Украины. И, безусловно, в культурной сфере мы будем пытаться развивать эту ситуацию. По трем основным направлениям: промышленный блок, гуманитарный и культурный будет строиться деятельность офиса Харьковской области в Вашингтоне.

Офіс Харківської області у Вашингтоні презентували в Києві. Під час відкриття Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт зазначив, що у Америки довга історія співпраці з Харківською областю. Сподівається, що вона триватиме і надалі.

Джеффрі Пайєтт Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні

Ми сподіваємося, що офіс у Вашингтоні — це буде дуже дієвий інструмент для розвитку відносин між Харківщиною і США. Це дасть можливість повністю розкрити потенціал кваліфікованої робочої сили регіону в таких напрямках, як інформаційні технології, наука, ядерні технології, інформатика та інженерія.

Офіс Харківської області розташований в самому серці Вашингтону. Неподалік від Білого Дому. Постійно на місці працюватимуть 6 чоловік. Вони, впевнені дипломати обох країн, повністю справлятимуться з поставленими перед ними задачами.