В Україні та й у світі черговий антирекорд захворюваності на коронавірус

04.11.2020 15:01   -
Автор:
В Україні знову черговий антирекорд захворюваності на коронавірус. Цього разу показник сягнув майже 10 тисяч, якщо точніше — ковід дев'ятнадцять виявили у 9524 людей.  
 
Максим Степанов міністр охорони здоров'я 
 
Така динаміка спостерігається в усіх, без виключення, країнах Європи. Франція фіксує по 40-50 тисяч захворівших. Наші сусіди — Польща — фіксує по 20 тисяч захворівших. Кожна європейська країна, яка має потужну систему охорону здоров"я, працює на межі своїх можливостей. І Україна не може бути виключенням. 
 
Проте в Україні є і позитивні рекорди — це кількість тих, хто одужав. За добу перебороли коронавірусну хворобу сім тисяч п'ятсот тридцять шість людей.  Проте все одно цей показник не перевищує та навіть не наближений до кількості захворілих.  
 
Максим Степанов міністр охорони здоров'я 
 
Зараз ми вже можемо чітко констатувати, що легко пройти цей процес, другу хвилю коронавірусу, нам не вдасться. Це не вдалося жодній країні, підкреслюю, і ви бачите, що відбувається, загалом, в світі. Так само буде відбуватися і в нас. Кількість буде зростати, ліжка будуть заповнюватися, звичайно, ми будемо нарощувати можливості. Але зараз дуже важливо мати саме таку сконцентровану увагу щодо виконання тих правил, про які ми говоримо.
 
Щодо ситуації в світі. Всесвітня організація охорони здоров'я за минулий тиждень зафіксувала більш ніж три мільйони триста тисяч випадків захворювання на коронавірус. Цей показник також антирекодний.