В суботу харківські майдансери штурмуватимуть Київ

28.09.2012 18:55   -
Автор:

П'ятсот харківських майдансерів готуються вибороти титули. Це вже третій сезон шоу в якому бере участь харківська команда. Один з видовищних номерів, який приготували денсери на фінал, повинен запам"ятатись глядачам, сподівається головний хореограф Олексій Калачов. Це буде давньогрецька сага про ЯсОна.

Олексій Калачов головний хореограф танцювальної команди Харкова

-Будет весь танцпол затянут тканью. У нас будут и русалки и сирены и Горгона-медуза и скелеты, и воины Ясона. Всё будет так масштабно и интересно. Ну роль Горгоны сыграет моя ассистенка, она очень хотела эту роль, говорила, что не будет теперь месяц спать, чтобы у меня синяки под глазами были. Ну вообщем мы так шутим на эти темы.

Майдансери і їх головні вболівальники — батьки обіцяють повернутися до Харкова лише з перемогою.

Ніка Сін учасниця танцювальної команди Харкова

-Уже третий сезон. Мы готовы, мы настраиваем себя каждый день — мы танцуем вместе. Кричим кричалки, мы сами себя настраиваем на победу. Мы верим в нашу победу!

Лариса Акулова мама учасника танцювальної команди Харкова, адміністратор команди

-Мне самой очень интересно, жаль, что в моём детстве не было таких шоу. Я очень рада тому, что здесь происходит. Дети очень позитивные все, атмосфера необыкновенная.

У фіналі, щоб отримати перше місце харків'янам доведеться перетанцювати три команди — з Кривого Рогу, Черкас та Миколаєва. Набирати вищі бали майдансери будуть у трьох конкурсах — номер хореографа, команди та танцювальний батл. Денсери розповідають, що йдуть до заповітної мрії впевнено. Адже вони відчувають міцну руку допомоги не тільки фанів, але й підтримку міської влади і народного депутата.

Наталія Майорова головний адміністратор танцювальної команди Харкова

-Это человек, который в каждый вопрос, он вникает в каждую проблему команды и помогает нам очень сильно. Огромное спасибо Валерию Владимировичу Писаренко он включился в эти процессы, он с нами, он с командой, он переживает и те костюмы, которые вы увидите тоже благодаря нашим руководителям.

Харківські майдансери обіцяють вирвати заповітну перемогу у всіх фіналістів проекту і побудувати найбільший у місті фонтан. Для цього просять харків'ян підтримати їх у суботу з 20.30 в смс голосуванні.

Ігор Бескровний, Ярослав Кононенко Харьковские Известия