В сквере на площади Свободы установят памятный знак. Конкурс на лучшую работу открыт

02.11.2016 15:56   -
Автор:
В Харкові стартує бліц-конкурс на ескіз-ідею пам'ятного знаку, що встановлять у центрі Харкова. Про це повідомили в профільному Департаменті міськради під час засідання міськвиконкому. Споруду планують змонтувати у сквері на площі Свободи.
 
Олексій Садовський директор Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану
 
Подготовка материалов будет осуществляться в течении 2 месяцев. Работы будут приниматься с 16 по 20 января в доме архитекторов. В конкурсе могут принять участие все желающие, имеющие профессиональный уровень для того, чтобы принимать участие в таких конкурсах.
 
Тематика робіт може бути різною, каже Олексій Садовський. Головне, аби пам'ятний знак вписувався в архітектурний стиль скверу на площі Свободи та при його встановленні не були пошкоджені зелені насадження. Оцінюватиме роботи учасників компетентне журі.
 
Олексій Садовський директор Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану
 
Состоящее из 13 человек. Это профессионалы в области архитектуры, культуры и художники.
 
Результати конкурсу будуть відомі двадцять третього січня дві тисячі сімнадцятого року. А от зовнішній вигляд нових меморіальних дошок, що встановлять у Харкові вже цьогоріч, узгоджений, повідомили під час засідання міськвиконкому. Таблички будуть присвячені політичним діячам, військовим і культурним діячам.
 
Олексій Хорошковатий відповідальний секретар міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища 
 
По ходатайству харьковского театра музкомедии предлагается установить мемориальную доску заслуженной артистке, которая проработала почти 30 лет в данном театре Харитоновой Вере Фёдоровне. Предлагается установить мемориальную доску капитану погранслужбы, который погиб в зоне АТО Новаку Андрею Сергеевичу на здании школы №102, где он учился по адресу Ул. Киргизская,3.
 
Також встановлять пам’ятну дошку відомому польському політичному діючу Юзефу Пілсудському та фотографу Олексію Іваницькому. Ці рішення члени міськвиконкому підтримали одностайно.