В школах Чугуевщины готовятся к первому сентября

29.08.2012 18:21   -
Автор:

Чугуївський район. Старогнилицька загальноосвітня школа. Близько сорока років стіни цього закладу не бачили масштабного ремонту. Сьогодні усе змінилося. Тут повністю полагодили покрівлю, відремонтували електромережу, тож світло тепер є і в спортзалі, і в коридорах, і у господарчих приміщеннях.

Алла Волкова ,директор ЗОШ  I-III ступенів с. Стара Гнилиця:

-Також нам допомогли з вікнами, нам поставили двадцять три вікна, це малувато, але початок зроблено, і я надіюсь, цю зиму, яка б вона не була сувора, ми якось перезимуємо.

Цієї зими у навчальному закладі буде ще і набагато тепліше. Шкільну котельню повністю переобладнали. Там встановили нові економічні твердопаливні котли. Модернізовану котельню побачили і ревізори з області. І сказали, така котельня буде не лише у цій школі — до кінця року подібні зміни чекають на усі двадцять три навчальні заклади Чугуївського району.

Володимир Лобойченко ,голова Чугуївської райджержадміністрації:

-Экономия большая, если в прошлом году мы за тепло и газ для системы образования тратили 8 с лишним миллионов, нам перевод всей системы отопления обходится в 5 миллионов 200 тысяч с копейками, а потом все сухое топливо, мы планируем топить пиллетами. И мы на год их будем закупать всего на три миллиона.

Не менше до першого вересня підготувалися і в Новопокровському навчально-виховному комплексі. Тут навели лад як в аудиторіях старшокласників, так і в кімнатах дошкільних груп. Подбали у закладі і про умови для розвитку спорту.

Любов Луганська ,директор Новопокровського навчально-виховного комплексу:

-Мы должны особое внимание уделить здоров’ю, и потому спортивный зал, спортивная площадка, площадки для прогулок малышей – на это было уделено основное внимание.

Та зміни на цьому не завершуються. Цього року в новопокровських шкорлярів буде і новий комп`ютерний клас. Відповідний сертифікат на отримання сучасних машин керівнику навчального закладу передали губернатор Михайло Добкін та народний депутат Дмитро Шенцев. Нещодавно завдяки договору Президента Віктора Януковича з керівництвом Китаю Україна отримала гуманітарну допомогу  у вигляді 16 тисяч комп`ютерів. З них більше тисячі передані для навчальних закладів Харківщини.

Михайло Добкін, голова Харківської облдержадміністрації:

-Ни один компьютер не задержится, там есть определенная процедура передачи и подготовки документов, и я вас заверяю, ни один компьютер не будет стоять ни в одном органе власти, все они будут в школе.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.