В Шевченковском районе убирали снег во дворах 244 дворника и спецтехника

07.02.2020 16:28   -
Автор:
Вже о 7 годині ранку вони були на своїх робочих місцях у повній бойовій готовності. Взяли необхідний інструмент для боротьби з опадами і стали до роботи. Шевченківський район. Двір по вулиці Космічній, 47 не з маленьких. Тут, як і по всьому району, працювала бригада двірників. Снігу, що став сипати ще ввечері четверга було хоча і небагато проте вистачило, щоб добре замести тротуари і внутрішньоквартальні дороги. Аби все це прибрати до того моменту, коли харків'яни масово підуть на роботу, комунальникам довелося добре попрацювати.
 
Наталя Говор заступник начальника Шевченківської філії КП "Харківблагоустрій"
 
По Шевченковскому району работает 5 единиц своей техники тракторов. Это "Киа", это "Беларусь". Также работает 244 дворника на очистке снега. Есть и средства малой механизации "Днепры", "Маккалахи", "Хузварны", для того чтобы людям облегчить их труд.  В первую очередь, мы чистим выходы из подъездов, безусловно, подходы к контейнерам. Техника чистит внутриквартальные проезды, дорожки, детские площадки для того, чтобы жителям было комфортно передвигаться и не скользко. 
 
І щоб не було слизько, додає Наталя Говор, бо як не крути, але крига на доріжках все одно утворилася через зниження температури вночі, їх як і внутрішньоквартальні дороги посипали спецсумішшю. Це в необхідних пропорціях пісок та сіль. Не обійшлося і без проблем в роботі, діляться комунальники. Нажаль, вони з року в рік, стандартні. Це припарковані автівки.
 
Наталя Говор заступник начальника Шевченківської філії КП "Харківблагоустрій"
 
Большая просьба к владельцам автотранспортных средств — не паркуйте на внутриквартальных проездах и во дворах свои автомобили. Даже когда небольшие в любом смысле необходимо делать чистку внутриквартальных дорог от снега. Поэтому будет их легче чистить если автомобилей не будет на внутриквартальных проездах. Есть и радостные новости, вроде бы с понедельника будет потепление и осадков не будет!