В районах города завершают ремонты кровель

27.09.2016 14:12   -
Автор:
Покрівля 12 будинку по вулиці Власенко, що в Новобаварському районі, на ремонті. Покриття на цій п'ятиповерхівці за останній рік нагадало про себе мешканцям верхнього поверху залиттям після дощів. Про що ті і повідомили районним комунальникам, ті взяли об'єкт в роботу.
 
Владислав Макаров виконроб
 
Будет производиться выравнивающая стяжка, закатка подстилочным слоем, далее верхнем слоем закатка.Восстановление кирпичной кладки вентканалов, восстановление кирпичной кладки парапетов и обрамление парапетов оцинкованной сталью. 
 
Завершити поточний ремонт покрівлі комунальники планують за два тижні. Наразі в Новобаварському районі це не один такий об'єкт, що на фінальній стадії робіт.
 
Оксана Башлай заступник голови адміністрації Новобаварського району з питань житлово-комунального господарства
 
В настоящий момент действительно проходят к завершению ремонтные работы по шиферным и мягким кровлям. Запланировано было по мягким кровлям 73, в настоящий момент было выполнено 46, 12 — в работе, в стадии завершения, буквально день-два. 8 остаётся те, которые нужно выполнить. По шиферным кровлям немножечко ситуация другая, запланировано было 95 кровель. В настоящий момент выполнено 47, в работе находится 11. И 23 кровли до конца года должны быть отремонтированы. 
 
Оксана Башлай додає, що технологія дозволяє проводити ремонти шиферних покрівель аж до настання холодів. Це жодним чином не вплине на якість виконаних робіт. А от ремонти м'яких покрівель, зазначають фахівці, можна проводити лише при плюсових температурах.