В поселке Песочин Харьковской области появится новая школа на 640 мест. Строительство учреждения уже началось

18.02.2016 16:22   -
Автор:

Селище Пісочин Харківської області. Мікрорайон «Мобіль». Тут триває будівництво нової школи.

Олександр Легейда представник фірми-генпідрядника

Завели временные сети сюда, на строительную площадку. Сделали котлован. И забили пробные сваи.

Відвідали будівельний майданчик з робочим візитом і керівники області. За словами заступника голови обладміністрації Юлії Світличної, навчальний заклад тут вкрай необхідний.

Юлія Світлична заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

На сегодняшний день родители ищут возможность: где бы можно было бы обучать своего ребенка. За неимением никакой возможности его уже обучать здесь, на месте. Поэтому, действительно, школа необходима. И просчитав демографическую ситуацию, мы понимаем, что спрос будет расти – это хорошо, замечательно, но мы должны помочь людям.

На будівництво, – додала віце-губернатор, загалом потрібно близько шістдесяти п'яти мільйонів гривень. Фінансування здійснюватиметься, – говорять владники Харківщини, і за рахунок коштів держбюджету. І з місцевих скарбниць всіх рівнів.

Євген Шахненко заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Нам будет помогать и районная государственная администрация. Харьковская… Харьковского района, будет выделять деньги. Уже местная громада, Песочинский поселковый совет, выделил 4 миллиона. И мы общими усилиями, в основном за средства, конечно, государственного фонда регионального развития, должны в кратчайшие сроки, согласно нормативам – это 3 года, а мы будем стараться раньше, сделать так, чтобы  быстрее запустить эту школу. Такую нужную для Песочина.

Тема будівництва школи стала головною і під час робочої наради в стінах Пісочинської селищної ради. На ній узгоджували технічні питання. За словами фахівців, планується, що школа буде триповерхова. Зі спортивною залою, їдальнею і ліфтами, які необхідні для дітей з обмеженими можливостями. Сам загально-освітній заклад планують побудувати на шістсот сорок місць.