В парке Горького показали уникальную анимацию

27.08.2016 18:31   -
Автор:
Білосніжка та гноми незабаром сповіщатимуть харків"ян про плин часу. Ці казкові герої – мешканці башти нового розважального комплексу, що будують ліроруч оглядового колеса в парку Горького. І після його відкриття на відвідувачів чекатиме справжнє анімаційне шоу. Статичні фігури оживуть і заговорять.
 
Андрій Шаптала менеджер з розвитку КП "Парк культури та відпочинку ім. М.Горького"
 
После того, как Белоснежка обращается к гномам, что пора просыпаться, хранитель часов – гномик в зеленом – просыпается, откашливается и будит остальных гномов. После того, как он их будит, сцена разворачивается, и мы видим всех тех же статичных гномов, только уже анимированных, которые могут издавать определенные звуки и двигаться. И они двигаются, и заводят часы. И после того, как часы заведены, гномики на башне бьют в колокола, отбивая час.
 
Виготовляли годинник фахівці з Бельгії, які спеціалізуються на складних баштових механізмах європейських соборів та колоколень. Анамаційне шоу розробляли американці, які співпрацюють з Діснейлендом.
 
Андрій Шаптала менеджер з розвитку КП "Парк культури та відпочинку ім. М.Горького"
 
Оставшееся время до открытия данного объекта мы посвятим устранению некоторых шероховатостей, постараемся сделать сценарий движения гномиков еще более интересным, установим подсветку, поработаем над звуком. Я думаю, что это станет не только визитной карточкой и достопримечательностью не только парка, но и Харькова в целом.
 
Після відкриття розважального центру харків"яни спостерігатимуть анімаційне шоу два рази на добу. Коли саме – наразі фахівці ще обмірковують. 
 
Андрій Шаптала менеджер з розвитку КП "Парк культури та відпочинку ім. М.Горького"
 
Мы сейчас проводим определенные исследования для того, чтобы сделать вот эти вот выступления гномов, чтобы они совпадали с моментом наибольшего наплыва людей в парке, чтобы в это время люди могли посмотреть. Я думаю, это будет где-то в 3 и в 6.
 
Цей годинник, сподіваються в парку Горького, приваблюватиме туристів та й самих городян і стане ще однією родзинкою Першої столиці. Таким має стати і сам розважальний комплекс, на якому механізм із казковими героями розташований. В будівлі будуть цікавинки і для дітей, і для дорослих. На першому поверсі планують розмістити фуд-зону із фірмовими стравами багатьох країн світу. Вище знаходитимуться найкращі в Харкові квест-кімнати.