В парке Горького отметят День Святого Николая и Новый год

17.12.2014 17:30   -
Автор:

Величезна ялинка та різнокольорові вогники-гірлянди. В парку Горького вже готуються до свят. Найближче – це День Святого Миколая, дев"ятнадцятого грудня. Вшановуватимуть старця за всіма традиціями. Біля сцени повісять панчоху. До неї можна буде опустити записку з побажаннями до Святого Миколая. Тут же, на сцені, відкриється "Фабрика солодощів".

Станіслав Лущ головний режисер КП "Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького"

На главной сцене парка Горького Святой Николай будет с детьми играть на своей так сказать сладкой фабрике. Будет учить детей, как производятся все подарки, как готовится сам святой Николай к этому празднику и какие именно сладости он приносит детям под подушку.

Наступного ж дня в парку пройде фольклорний фестиваль Святовид. На ньому зберуться кращі творчі колекти, ансамблі з міста та області.

Станіслав Лущ головний режисер КП "Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького"

Они представят свои программы, в которых будут колядки, щедривки, и все обрядовые гуляния.

Двадцять сьомого грудня парк остаточно порине в атмосферу Нового року. На центральній площі розгорнуть ярмарок з сувенірами та подарунками. Саме для таких масштабних гулянь головну ялинку розташували не посеред парку, а біля Розважального центру. Прикрасили пухнасту красуню гірляндами зі світловими ефектами та іграшками хенд-мейд.

Ірина 14 років

Елочка, конечно, очень красивая, есть новогоднее настроение. Жду новогоднего чуда.

Людмила гостя парку

Мы тронуты, что такая елочка сделана с душой, с любовью, все хорошо. Мы еще в парк пойдем туда, на площадь, посмотрим елочку. Ну все для детей!

А в будинку Діда Мороза оселиться добрий чарівник та прийматиме листи та побажання від маленьких городян. На нього малеча вже зачекалася.

Катерина гостя міста з Арабських еміратів

Мы отсчитываем дни до Нового года. Письма Деду Морозу, Санта-Клаусу мы уже написали. Опустили в ящик, правда, не в этой стране. Но конечно у нас есть такие традиции.

Людмила гостя парку

Конечно, чувствуется Новый год, елочка появилась, настроение праздничное, каждый день ждем Деда Мороза, смотрим в Домик.

Сестрички Аліса та Аріна навіть вірші та пісенькі для чарівника приготували. Щоб він виконав їхні побажання – приніс багато цукерок та іграшок під ялинку.

До Різдва Христова в парку готують інсталяцію "Вертеп" в повний людський зріст. Також як вже заведено – продовж дитячих канікул в парку буде щодня програма розваг та ігор для малечі з призами.