В Орджоникидзевском районе прошел массовый субботник

23.07.2012 16:23   -
Автор:

Вже зранку в мікрорайоні Сонячний кипить робота.  Тут кожному є чим зайнятися. Прибиранням вирішили не обмежитися. І розгорнули маштабний благоустрій. На подвір*я привезли нові каруселі, гойдалки. Облаштували пісочницю й завантажили до неї свіжий пісок. До роботи стали і малі, і дорослі.
 
Анастасія Харченко, місцева мешканка:

-Я решила помочь, потому что работа не такая уж лёгкая, а сделать надо много, и помогать всё-таки я люблю.

Владислав, 10 років:

-Хотелось бы чтобы было больше всякого, песочниц, а то всё старое, хотелось , чтоб всё это быстрее было, чтоб детки игрались.

Для батьків та бабусь — нові лави. Аби місцевим було де відпочити  встановили альтанки. Обабіч неї висадили клумби з квітами.

Надія Строга, місцева мешканка:

-Высаживаем цветы тут — многолетние цветы в центре, по краям однолетние — красиво цветущие,сейчас каёмку тут сделаем по краям и покрасим.

Наводять лад і поруч з самими будинками. Привели до ладу і вхідні групи — пофарбували все, замінили лампи. Приділили увагу і внутрішньокварталкам -  поклали новий асфальт.

Валентина Руднєва, місцева мешканка:

-Приятнее, когда всё покрашено, всё красиво, выглядит намного лучше, чем было

Надія Попова ,місцева мешканка:

-Хорошо, что стали вот это делать, порядки теперь кругом, чтоб так было всегда.

Такі суботники — традиція, розповідає депутат міськради Володимир Мисик. Передує такій роботі кропітка підготовка.

Володимир Мисик ,депутат Харківської міської ради:

-Это системная работа, она заключается в том, что перед каждым субботником мы обходим все дворы, обходим каждый дом, каждый подъезд, спрашиваем, фотографируем, за несколько дней до субботы систематизируем, покупаем материалы и в субботу вот так массово набрасываемся в хорошем понимании этого слова на те проблемы, которые есть.

Аби працювалося легко — суботник перетворили на свято. Є тут чим підкрипитися, є і чим малечу розважити — організатори влаштували катання на конях.

Тамара, місцева мешканка:

-Очень довольны мы за такой организованный труд с людьми, и с детьми, вот катаются детки на лошадях, прекрасно.

На останок усім працівникам — польова каша. Такі суботники будуть щотижня в різних дворах, триватиме робота з наведення ладу до п*ятнадцятого листопада.

Анастасія Полякова, Євген Шинкаренко ,Харьковские Известия.