В Октябрьском районе ремонтируют подъезды

17.02.2016 17:39   -
Автор:

Провулок Ржевський, 12. Жовтневий район. Всередині під'їзду цієї багатоповерхівки працюють комунальники — оновлюють його. Зараз будівельники очищують стіни від старої фарби, яка за довгі роки служби стала лущитися. Стартом робіт стало звернення мешканців цього будинку до керівництва району. На одній із зустрічей з владниками люди звернули увагу на цю проблему та були почуті.

Олександр Ткаченко депутат Харківської обласної ради

С прошлого года вместе с жителями Октябрьского района мы — депутатский корпус и администрация Октябрьского района и коммунальные предприятия ведем диалог о тех мероприятиях, которые необходимо сделать. В их числе конечно же и ремонт подъездов. Мы начали проводить работы с начала января. Сейчас мы определили для себя список приоритетных подъездов для капитального ремонта, а дальше после обращения граждан, я уверен он будет расширен и мы его конечно выполним. 

Зараз в районі, каже Олександр Ткаченко, роботи з оновлення під'їздів тривають на 22 об'єктах з 254 запланованих на цей рік. Навесні, коли погода нормалізується планується приступити до ремонту майже 200-сот вхідних груп.

Олександр Ткаченко депутат Харківської обласної ради

У нас большой и обширный план работ, который мы для себя определили на 2016 год. Если быть конкретным, то это и ремонт внутриквартальных дорог, это ремонты кровель, это замена водосточных труб. Я думаю, что много работ в Октябрьском районе, которые мы запланировали, будут выполнены.

Серед запланованого, за словами Олександра Ткаченко, ремонт понад півсотні м'яких покрівель та більше шістдесяти шиферних. Оновлять протягом року і 110 оголовків, замінять водостічні труби на 115 житлових будинках. Кошторис на ремонт внутрішньоквартальних доріг наразі доопрацьовується. В районі обіцяють, проводитимуть всі роботи комплексно та послідовно.