В обласній травматологічній лікарні відкрито реконструйований операційний блок

05.10.2012 23:38   -
Автор:

Реконстуйований оперблок — це просторі приміщення, оснащені найсучасною технікою. Від операційних столів до медичних апаратів.

Ігор Шурма заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

-За друге півріччя 2010 року, 2011 рік і 9 місяців 2012 року нами вкладено в цю установу 5 мільонів 800 тисяч гривень. Це є і рентген аппарат на 3 робочих місця, це і проведення ремонту. Це є і необхідне обладнання для операційних, це і медикаменти.

У самому оперблоці — сім операційних. За рік тут зможуть надавати семи тисячам пацієнтів. Проводитимуть унікальні операції.

Олександр Козирєв заступник головного лікаря обласної травматологічної лікарні

-Производится около 100 эндопротезирований, около 300 операций на позвоночнике. Примерно 700-800 в зависимости от года остеосинтезов крупных костей, 300 ортроскопий и 400 лапораскопий у детей там поменьше операций потому что в основном консервативное направление. У детей порядка 200 операций у детских травматологов и порядка 150 у детских ортопедов.

У харківських клініках умови не гірші, ніж в європейських, каже губернатор Харківщини Михайло Добкін. Саме наші лікарі ставлять людей на ноги, усувають найважчі травми, зазначає обласний очільник. І це результат плідного тандему міста та області. У будь-яких питаннях.

Михайло Добкін голова Харківської обласної державної адміністрації

-Только объеденив усилия с городской властью мы буквально за несколько дней смогли сделать здесь дорогу. Эта дорога на балансе у города, больница обласная. Раньше город не интересовали проблемы областной больницы, областная больница не могла сделать дорогу потому она городская. Сегодня когда все ветви власти объединены, один телефонный звонок, одна проблема на всех и она быстро решается и быстро делается.

В планах на 2013 рік заплановано облаштування приймального покою, двох травмпунктів, встановлення рентгенапаратів і ремонт всього приймального відділення першого поверху.

Сергій Чернов голова Харківської обласної ради

-Изменилось само отношение к освоению бюджетных средств. Мы сегодня очень чётко определяем стратегию. Мы очень экономно и эффективно используем бюджетные средства и практически ежемесячно открываем и новые оперблоки, отремонтированные восстановленные больницы и другие социальные объекты по всей Харьковской области.

Ігор Бескровний, Сергій Перець Харьковские Известия