В Комінтернівському районі вітали жінок-ветеранів

05.03.2013 17:35   -
Автор:

Анжела Сушко кореспондент

-В районах міста почали відзначати Міжнародний жіночий день. Зустрічі в колі друзів, подарунки, пісні і танці — так у Комінтернівському районі вітали зі світом жінок ветеранів.

Вони не думають про старість. Кажуть  їх не бентежать ні зморжки, ні сивина. Що це як не мудрість? Тому сьогодні їм особливі слова вдячності, їм присвячують вірші.

Микола Стрелянов пенсіонер

-У женщин ветеранского совета много тепла, добра и света. Пусть ценят вас на ветеранской службе живите вы в любви и дружбе.

Такі посиденьки для ветеранів — немов віддушина від повсякденних життєвих турбот. А їх участь у ветеранському русі — ніщо інше, як жагА діяльності.

Галина Желяєва голова ради первинної ветеранської організації Комінтернівського району

-У нас очень часто бывают вот такие встречи, люди очень рады этому. Мы стараемся как можно лучше организовать эти праздники и депутаты нам в этом помогают, во всех наших начинаниях они нас поддерживают.

Ось і цього разу обговорили і робочі питання, ідею народного депутата Ірини Горіної — створити для ветеранів "Клуб дозвілля", щоб організувати там для людей похилого віку найрізноманітніші гуртки за інтересами.    

Лідія Осіпова пенсіонерка

-Клуб здоровья например, это мнение многих наших ветеранов. Хотели бы ходить в театр. И если нам организуют ещё и какой-то кружок ещё танцевальный будем только рады.

Марія Шемет пенсіонерка

-Чтоб у нас был свой хор. Чтобы у нас был хотя бы раз в месяц, ну как бы наши таланты мы могли показать.

А їм є чим похвалитися — і своїми талантами, і завзятістю, і енергійністю, адже вони молоді душею і завжди у веселому гуморі, впенена Ірина Горіна.

Ірина Горіна народний депутат України

-Всем жительницам Харькова и безусловно Коминтерновского, Фрунзенского и Орджоникидзевского районов, тех, которые я опекаю, где я работаю, желаю прежде всего здоровья, здоровья им, их семьям, деткам, внукам. Чтобы у всех всё было хорошо. Безусловно я желаю, чтобы те дела, которые намечались, чтобы они реализовывались, чтобы всё ладилось. Чтобы они понимали каждый, что они не одиноки. Есть рядом те, к кому можно обратиться за помощью, за поддержкой и всегда её получить.

Головне каже нардеп, не втрачати оптимізму і сили духу, адже, зазначає, попереду з ветеранськими організаціями ще багато спільних прав.  

Анжела Сушко