В якому з районів Харкова найчистіші двори та найкращі квітники (відео)

30.08.2023 22:19   -

З цих дворів літо йти і не збирається. Усюди тут яскраво зелені газони, клумби з безліччю квітів, які наче грають своїми яскравими пелюстками в променях поки що теплого сонця. І що найголовніше – у кожному з цих дворів чистота. У Харкові підбили підсумки конкурсу на найкращий двір із благоустрою.

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
З метою покращення благоустрою прибудинкових територій, демонстрації майстерності наших працівників, а також заохочення всіх до креативного підходу в роботі «Харківблагоустрій» провів огляд-конкурс з благоустрою та озеленення прибудинкових територій, який присвячені святкуванню Дня міста і Дня незалежності України. Цей конкурс він триває з 2011 року і основні критерії оцінювання конкурсних об’єктів це вирощування розсади, висадка квітів, художнє оформлення клумб, рокаріїв, квітників. Також санітарний стан прибудинкових територій є оформлення та догляд за газонами – також це дуже важливо, і там ще декілька критеріїв, які впливають на результати конкурсу. Переможцем цього року у нас стала Київська філія, яка беззмінно протягом 10, більше 10 років займає лідерство у цьому конкурсі. І це не дивно, тому що клумби району вони вразили і художнім оформленням, і стилем, і бездоганністю роботи. А друге місце розділили Салтівський район та Новобаварський район. Третє місце між собою поділили Основ’янська філія та Шевченківська філія.

ВАЛЕНТИНА КРОТОВА НАЧАЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Цього року на конкурс було виставлено 17 об’єктів. Це вулиця Пушкінська, Чернишевська, Мироносицька. Проспект Жуковського, вулиця Астрономічна, Шевченка, Валентинівська, Барабашова, Чайковська. Роботи з благоустрою почалися ранньої весни з робіт по розпушування газонів, збору каміння, підготовки клумб та квітників. Власними силами робітників Київської філії було завезено ґрунт, розпушено, сплановано ґрунт, сформовані нові клумби, рокарії, провели посів газонної трави, висадку розсади однорічних квітів вирощених власними силами, розсадження багаторічних квітів. Розсада багаторічних та однорічних квітів вирощена власними силами робітників Київського району. Благоустрій дворів проведено виключно безкоштовно за рахунок вирощеної власними силами продукції без використання бюджетних коштів. В кожну клумбу, в кожен двір ми вклали свою душу, своє серце! Дякую нашим працівникам, героям комунального фронту!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Обрати переможців було непросто, тому що в кожному районі є унікальні клумби, рокарії, двори зі своєю історією. Наші працівники так віддано працюють, що беруть до рук пензлики і створюють картини у дворах, щоб людям було комфортно жити, щоб хоча б на секундочку можна було не чути і забути про повітряну тривогу, про ці реалії війни. Тому ось така мета наших працівників і нашого підприємства, щоби комфорт харків’ян був у чистому місті. От ми працюємо, і цей конкурс буде продовжуватись наступного року, тому що це така гарна мотивація для всіх – і для жителів, а також і для наших працівників, щоб Харків розвивався і розцвітав!

ОСТАННІ НОВИНИ