В Харьковском районе появились сразу три детских площадки

15.10.2012 22:17   -
Автор:

Місто Мерефа. Загальноосвітня школа номер чотири. Сквер біля цього навчального закладу давно не бачив такого облаштування. Замість чагарників та бур`янів — тепер тут сучасний дитмайданчик з лавами, урнами для сміття та доріжками. Тільки ((22:19-22:34 ленточка))стрічку перерізали, малеча вмить облюбувала новеньку пісочницю, гойдалки, гірки та каруселі.

Софія Романовская 6 років

-Мне тут нравятся карусели, горки, качели, все, все, и я сюда буду приходить каждый день, чтобы качаться и ездить на горках.

Місцева мешканка Альона Кириленко каже — коли не було майданчика, її син після школи ходив гратися на стадіон, що аж на околиці.

Альона Кириленко місцева мешканка

-А теперь здесь, ему интересно, когда только ее поставили вчера, он пришел и говорит: "Мама, а я остался на площадке погулял, на качелях покатался". Очень интересно, очень хорошо, конечно, что сделали детскую площадку.

Лариса Шаламова  місцева мешканка

-Спасибо, что у нас есть люди, которые нам помогают-это Мураев Евгений Владимирович, который нам помог, мы даже не ожидали, что это настолько будет шикарно. Буквально весной мы боролись за эту площадку, и вот нам помогли, нам сделали, буквально сентябрь, октябрь, нам сделали, детям сделали.

Новозведені атракціони безпечні та відповідають стандартам якості, адже матеріали, з яких вони зроблені не містять токсичних речовин та фарбників. Такі місця для ігор малечі на території Зміївського та Харківського районів вже більше трьох років встановлює депутат облради Євгеній Мураєв. В рамках соціального проекту вже встановили більше сімдесяти дитячих майданчиків.

Євгеній Мураєв голова Зміївської райдержадміністрації

-Когда мы создаем такой островок для детей, то это должны быть и дорожки, и естественно все атрибуты детских площадок, игровые комплексы, и озеленение. Будут высажены зеленые насаждения, которые будут создавать неповторимый уют и возможность полноценно оздоравливаться нашим детям.

Там де необхідно, для безпеки малечі дитмайданчики облаштовують огорожею та встановлюють освітлення, каже Євгеній Мураєв. Та це не єдина облаштована територія для розваг малечі. В рамках соціального проекту депутата облради Євгенія Мураєва вихідними у Харківському районі таких було відкрито відразу три.  Дві з них у Мерефі і одна у селищі Хорошево на території дитячого садочку.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.