В Харьковской филармонии прозвучали произведения «Beatles», «ABBA» и Поля Мориа в исполнении симфонического оркестра

26.03.2012 17:01   -
Автор:

Хвилина до початку. У харківській філармонії — останні приготування до незвичайного концерту. Вперше у місті пролунають всесвітньо відомі поп-хіти, але після помаху диригентської палички.

Yesterday, Let It Be та інші твори британської четвірки Бітлз лунають у залі. Глядачі кажуть, чути таку інтерпритацію незвично. Серед пісень на концерті лунають хіти французького композитора Поля Моріа та шведського гурту АББА, гурту що набув популярності ще у вісімдесятих і не втрачає її  до сьогодні.

Щоб втілити задумане на сцені музикантам довелось ретельно репетирувати.

Юрій Янко директор Харківської філармонії
Это мы между репетициями конкурса Крайнева мы сыграли этот концерт, конечно большая нагрузка для медных инструментов. На то, чтобы подготовить эту программу мы тратили больше времени, для того чтобы выступить сегодня нам понадобилось несколько часов

Кожну пісню в концерті аранжували наново. Це ціла композиторська робота, розповідає Микола Стицюн. Щоб перекласти одну композицію витрачали від двох тижнів до місяця.

Микола Стецюн композитор
Это эксклюзивная работа, т.е. у другого оркестра этих фантазий нет, только у харьковского оркестра есть. АББА это последняя фантазия, я хочу сказать, что люблю этот коллектив и из 300 песен, которые я выбирал, я именно 4 выбрал, которые мне особенно понравились и я их включил в фантазию

У подальших планах музикантів нові твори та виконавці. На кого замахнуться, поки не кажуть, хоча і не приховують — глядачам сподобається. Бо це буде незвично, а головне ексклюзивно.

Ігор Бескровний, Євген Шинкаренко Харьковские Известия