В харьковских многоэтажках ремонтируют подъезды

30.01.2018 15:03   -
Автор:
В одному з під'їздів багатоповерхівки по проспекту Тракторобудівників, 138 працює бригада будівельників. Займаються фарбуванням стін. За два тижні до цього вони були оштукатурені і було нанесено спецпокриття. Ним стіни харківських багатоповерхівок комунальники стали покривати вже як 2 роки поспіль.
 
Павло Гладуненко заступник директора КСП "Інженерні мережі"
 
Лакокрасочное покрытие снимается и наносится шпаклёвка, потом всё обрабатывается бетоноконтактом и после него наносится шагрень. Шагрень после бетоноконтакта более долговечная, чем лакокрасочное покрытие. После нанесения шагрени всё красится водоэмульсионными красками. 
 
Зараз, додає Павло Гладуненко, ремонтні роботи за даною адресою ведуться і в інших під'їздах висотки. А також в сусідній п'ятиповерхівці. Заявки надійшли від городян на особистих прийомах Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Наразі комунальники формують списки будинків де цьогоріч пройдуть оновлювальні роботи. На місця виїздять спецкомісії, що займаються оцінкою стану під'їздів та підраховують необхідний фронт робіт.
 
Павло Гладуненко заступник директора КСП "Інженерні мережі"
 
По планам на 2018 год в городе запланировано провести ремонт подъездов вместе с входными группами порядка 1200 штук. На сегодняшний день уже охвачено работами 180 подъездов. Входные группы начнут делаться как только будут благоприятные условия для ремонта на улице. Не раньше, чем май месяц.