В Харькове закончился отопительный сезон

10.04.2012 18:25   -
Автор:

177 днів. Саме такий період городяни були із теплом. З дев*ятого квітня опалювальний сезон завершився. Майже. Гаряча вода тече у батареях лише одинадцяти соціальних об*єктів міста. Це лікарні та дитсадки. Ті, кого таки відключили від теплопостачання раніше, трохи зекономлять на оплаті цієї послуги.
 
Сергій Андрєєв, директор КП «Харківські теплові мережі»
:

— Те 5 дней, которые получаются с 9 по 15 — за них начислений просто не будет. Это можно назвать перерасчётом, можно назвать начислением за фактическое неотопление.

Та за будь-яких умов сплатити за вже спожите тепло городяни мають стовідсотково. Від цього залежить чи якісною буде послуга наступного сезону. Бо комунальники повинні готувати мережі влітку, аби взимку було менше аварій.   Зараз загальний борг населення перед "Тепломережами" складає понад сімсот мільйонів гривень, але він не критичний, пояснюють чиновники.

Сергій Андрєєв, директор КП «Харківські теплові мережі»:

— Если взять октябрь-апрель 12 года — уровень расчётов населения составляет 73%. Если сравнить его с октябрём-апрелем 10-11 года — там уровень расчётов составлял 82%. На 9% уровень расчётов упал.

Та такий рівень розрахунків — передбачуваний, каже Сергій Андрєєв. Влітку, коли тариф буде менший у шість разів, населення платитиме більше, і нестача перекриється. За інформацією профільного департаменту, така ж тенденція при сплаті за квартплату. З кожним місяцем за неї харків*яни платять все активніше.

Михайло Фатєєв, директор Департаменту економіки та комунального майна:

В частности по крартплате за январь уровень проплаты составлял 68, 33%. Далее мы наблюдаем положительную динамику. В феврале это было уже 73,23%. И в марте было почти 82%

Олена Завгородня, Євгеній Дроботов, Харьковские Известия