В Харькове участились случаи воровства лифтового оборудования

06.04.2015 18:21   -
Автор:

Котушки, кабель. Все, що можна здати на металобрухт. У "Харківміськліфті" бідкаються — крадіжки ліфтового обладнання не припиняються.

Анатолій Кандауров директор КСП "Харківміськліфт"

Вырезают в домах, в подвалах кабель, который проходит между подъездами, так же воруют катушки. Если катушка раньше, к примеру, стоила там триста-четыреста гривен, то сегодня она уже стоит намного дороже, потому что эмаль провод дорогой, никуда не денешься, восстанавливать надо, люди должны получать услугу.

До всього, підприємство несе витрати на ремонт самого приміщення, де знаходиться обладнання. Торік збитки по крадіжкам ліфтого обладання становили три мільйони гривень. За це передбачена кримінальна відповідальність, але людей це не зупиняє,- говорить Анатолій Кандауров.

Анатолій Кандауров директор КСП "Харківміськліфт"

У нас за прошлый год посадили шестнадцать человек, сидит 16 человек, которые по два-три человека, группы, которые воровали лифтовое оборудование. Это Киевский райотдел, это Московский, это Орджоникидзевский, Дзержинский райотдел.

Цими вихідними, -розповідають на підприємстві, затримали крадія в Орджонікідзевському районі. Він обчистив сім машинних приміщень.

Віталій Науменко головний інженер КСП "Харківміськліфт"

В районе Горизонта задержали преступника, который совершал не одну кражу, а на нем было семь эпизодов по Орджоникидзевскому району, то есть эти катушки лифтовые были у него изъяты, то есть доказано, что это он.

Нині він у міліції, -каже Віталій Науменко. Надалі просять харків'ян бути уважнішими до тих, хто заходить в будинок. І у разі підозрілих випадків -телефонувати в "Міськліфт" або до правоохоронців.