В Харькове срочников весеннего призыва начали отправлять на службу

14.05.2016 15:23   -
Автор:
Збірний пункт Харківського обласного військового комісаріату. Звідси призовників відправляють до лав Збройних сил України та інших військових формувань. Начерзі строковики цьогорічного весняного призову. До учбових частин поїдуть 6 десятків юнаків. 40 після навчання служитимуть в рядах прикордонників. 23 – в Національній гвардії 
 
Єгор Крячко призовник
 
Я пришел добровольно сам в военкомат. Хочу служить в Национальной гвардии Украины как в одном из элитнейших, подготовленнейших подразделений, в котором в последствии хочу остаться потом на контрактную службу. Я побыл вот на призывном распределительном пункте и посмотрел, что это режим, это правильное питание, это правильный сон. Я смотрю, что у меня уже полностью потихоньку меняется жизнь.
 
Андрій Сорокін призовник
 
Патріот своєї країни. Хочу захищати її від зовнішніх і внутрішніх ворогів. – Тут тебя будут ждать? Родители, девушка, друзья. Всі будуть ждать.
 
Це перша партія строковиків, яка їде до навчальних частин. Відправки продовжуватимуться у травні і  червні. Загалом протягом весняного призову-2016 в армії служитимуть 1200 хлопців з Харкова та області віком від 20 до 27 років
 
Юрій Калгушкін тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Харківського обласного військкомату
 
Отправка призывников будет осуществляться и в Вооруженные силы, и в Национальную гвардию Украины, и в Государственную пограничную службу, и в Государственную специальную службу транспорта.
 
Навідміну від інших військових формувань Державну прикордонну службу строковикіами комплектують вперше. 40 відправдлених з цих хлопців – лише початок. Взагалі протягом весняного призову на українському кордоні опиняться 300 юнаків. 
 
Олександр Польніков заступник начальника Східного регіонального управління з персоналу Державної прикордонної служби України
 
Кращі військовослужбовці, хотів би зазначити, будуть повернуті і проходитимуть службу у нас на Східному кордоні в Харківському прикордонному загоні \скл\ Військовослужбовець, який сумлінно виконує обов"язки військової служби, може на ніч вибувати до домівок місць проживання, будуть надаватися вихідні дні, які він може використовуватися на свій розсуд, пересуватися у межах ділянки відповідальності спокійно без всякої суїти.
 
Окрім гідних умов в армії, строковикам. незалежно від обраного підрозділу, обіцяють зберегти певні пільги у цивільному житті. 
 
Юрій Калгушкін тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Харківського обласного військкомату
 
Каждому призывнику, который будет призван на срочную военную службу, будет выплачена единовременная денежная компенсация в размере 2-х минимальных зарплат – это 2900. И те призывники, которые официально трудоустроены, за ними сохраняется рабочее место и средняя зарплата.
 
Служитимуть строковики різний термін. У кого є вища освіта, додому повернеться за рік. У кого середньо-спеціальна – за півтора. Протягом всієї служби перебуватимуть хлопці виключно у місцях постійної дислокації їхніх військових частин. До зони АТО поїдуть лише ті, хто забажає цього сам. І то лише після письмової згоди батьків.