В Харькове создали Единый электронный реестр многодетных семей

24.12.2019 13:41   -
Автор:
У Харкові створили Єдиний електронний реєстр багатодітних сімей. Це роблять у рамках цифрової трансформації міста. Рішення ухвалили на засіданні міськвиконкому. 
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сімї, молоді та спорту
 
Цей реєстр надасть змогу надавати більш вчасно та оперативно інформацію, наприклад, посвідчення багатодітних сімей. Цією послугою станом на сьогодні скористалися вже 10 тисяч 400 разів, тобто інформація буде більш оперативно передаватися, час буде скорочено, тому що ми маємо певний перелік усіх необхідних документів, вони вже внесені до цього реєстру і не потребують додаткових паперових носіїв від родини.
 
Крім того, на міськвиконкомі погодили і питання транспортні. Зокрема, в Індустріальному районі курсуватиме новий автобусний маршрут.
 
Олександр Куколь заступник директора Департаменту інфраструктури 
 
Для поліпшення транспортного забезпечення жителів вулиці Біблика та прилеглих будинків, і керуючись законодавством у транспорті, пропонується ввести новий маршрут номер 59. Автостанція Індустріальна, Московський проспект, вулиця Роганська, вулиця Миру, вулиця Біблика, вулиця Біблика 4А і затвердити рухомий склад загальною місткістю від 37 до 70 осіб в режимі руху експрес.
 
Новий маршрут почне роботу після завершення всіх передбачених законодавством процедур.