В Харькове состоялась сессия Молодежного совета

28.11.2019 15:13   -
Автор:
Молодіжна рада при Харківському міському голові обєднала представників шкіл, вишів та громадських організацій, Рада створена за ініціативою мера Харкова Генадія Кернеса для взаємодії молоді з органами влади та їхньої участі у міських програмах. Чергова сесія Молодіжної ради була присвячена підсумкам дві тисячі дев"ятнадцятого року. 
 
Михайло Лазарєв голова Харківської Молодіжної ради 
 
Молодіжна Рада із локальних історій перетворилася у історію постійної взаємодії з профільними департаментами і це вилилось у молоду структуру офіс реформ Харкова , вилилось у цифрову трансформацію. Неважливо де ми будемо завтра, важливо с чого ми починали і дійсно саме команда і командний результат є важливим для розуміння того,що наш шлях це історія не одного,двух,десяти, це історія сотень людей.
 
Молоді фахівці, як і у депутати міської ради, розглядають ідеї і пропозиції та виносять їх на затвердження для. Молодіжна рада вже реалізувала багато програм спрямованих на розвиток міста, у тому числі проекти з популярізації музичної культури і розважальної інфраструктури, благодійні еко-ініціативи та масштабний міський проект «Бюджет участі», який був ініційований мером Харкова тощо.
 
Констянтин Лобойченко заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту
 
От имени Харьковского городского головы Геннадия Адольфовича Кернеса я поздравляю вас с успешным завершением этого продуктивного года для вас, с вашим развитием, с вашими проектами и мероприятиями. Вы будущее города Харькова, мы все вместе работаем для популяризации и развития нашего любимого Харькова.
 
На досягнутому Харківська Молодіжна рада не зупиняється, голова ради Михайло Лазарєв зазначає, у планах міського органу ще багато проектів, які будуть реалізовані у найближчий час.