В Харькове реализуют проекты в сфере энергоэффективности совместно с немецкой компанией GIZ

30.05.2019 16:47   -
Автор:
Харків багато років тісно співпрацює з німецькою федеральною компанією GIZ, зазначає перший віце-мер Ігор Терехов. На зустрічі с директором сектору енергоефективності Джорджем Кристодореску обговрили перспективи співробітництва щодо утеплення фасадів закладів освіти, медицини та інших.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Сегодня мы наметили пути и проекты новые, которые будут воплощены в городе Харькове. Особое внимание мы обязаны сегодня уделять сфере жилищно-коммунального хозяйства, особенно энергоэффективности в сфере жилищно-коммунального хозяйства. И это продиктовано временем, поскольку вы видите, какие тарифы сегодня существуют и мы обязаны сделать так, чтобы люди платили как можно меньше благодаря тому, что будут внедрены системы энергоэффективности. 
 
Німецькі партнери зазначили, що Харків має великий потенціал у сфері енергоефективності. За словами Джорджа Кристодореску можливості міста відмітили й Європейському інвестиційному банку.
 
Джордж Кристодореску директор проекту "Реформи в сфері енергоефективності в Україні"
 
Для того, щоб об'єднати весь потенціал інженерної думки, яка є в Україні, забезпечити, щоб інновації і розробка нових технологій відбувалася на користь української промисловості і українських міст, я вже зараз переконаний, що цих інженерних мізків, вмінь, в Україні достатньо. І дійсно ви маєте усі підстави, щоб називати себе Smart-City.
 
Ігор Терехов також обговорив з німецькими партнерами проект інноваційного хабу, в який ввійдуть три українські виші. Серед них, зазначив перший віце-мер, може опинитися й харківський університет.