В Харькове прошла фан-встреча с инста-блогером Татьяной Коряк

25.11.2019 11:35   -
Автор:
«Фаїна Раневська нового світу» – саме так характеризує себе інста-блогер Тетяна Коряк. Вона фітнес-інструктор, засновниця марафону зі схуднення, віце-чемпіонка України з бікіні, але для самої Тетяни, каже, найголовніше мати статус люблячої мами та дружини. Про свої думки та досягнення більш детально розповіла під час фан-зустрічі у Харкові, де підписники блогера мали можливість не тільки послухати її історію успіху, а й дізнатись, що слугує натхненням для Тетяни та поставити питання, які їх цікавлять. Був і майстер-клас з приготування смаколиків у кулінарній школі Олексія Латкіна.
 
Тетяна Коряк інста-блогер, фітнес-інструктор 
 
Для меня всегда фан встреча- это нечто!  Передача эмоций даже не от меня, а ко мне, потому что я вижу улыбки своих подписчиков и я их просто «Обожуни»! 
 
За словами Тетяни, для неї дуже важливо мотивувати кожного на працю над собою та приємно заряджати оточуючих своєю шаленою енергетикою, бо, виявляється, для інста-блогера не складає труднощів бути такою натхненою та позитивною двадцять чотири години на добу. 
 
Тетяна Коряк інста-блогер, фітнес-інструктор 
 
Верите, у меня две руки, две ноги, шикарная дочка и великолепный муж. Всё! Ради этого и стоит жить. Большего не дано. Поймите, деньги-дело наживное. Когда ты просыпаешься, а рядом с тобой: «Мама, обожаю тебя, я люблю тебя!». И всё! Ты от этого уже в эйфории. 
 
Також присутні на майстер-класі мали можливість не тільки ближче поспілкуватися із блогером, а і взяти участь у розіграші призів від спонсорів фан-зустрічі. 
 
Крістіна Плавник 
 
Таня – это реально очень искренний блогер, сейчас таких очень мало. Мне очень понравилась эта фан-встреча.  Я ещё очень хорошо общаюсь с Таней. Она мой тренер, она мой наставник Как я раньше говорила, она моя вторая мама. Так как научила меня много в плане целей. Добиваться своего, не сходить с намеченного пути. 
 
Олена 
 
Открытая, не стесняется сказать то, что думает, интересная, нравится мне как личность. 
 
Олена та Марія 
 
Я участвую в марафоне, мне он очень нравится. Позитивный,мотивации много и результат хороший. Таня очень позитивная и искренняя, что редко встретишь в принципе в людях, а тем более – в блогерах.
 
Владислав та Костянтин організатори заходу
 
Татьяна очень приятный человек, очень коммуникабельный, общительный. Мне кажется, получилось крутое мероприятие.
 
З організацією фан-зустрічі допомагали представники Сумського ринку. Там планують і надалі підтримувати такі молодіжні заходи та готують багато чого нового найближчим часом, аби здивувати відвідувачів. 
 
Владислав та Костянтин організатори заходу
 
У нас в ближайшее время, кстати, будет походить «Чёрная пятница», 29 числа. Будут самые «вкусные» скидки в городе, мы всех ждём, поэтому приходите обязательно на Сумской рынок.