В Харькове прошел грандиозный концерт с участием всемирно известных артистов

25.06.2012 21:17   -
Автор:

Хода зірок української та світової естради харківською землею продовжується. Услід за концертами гуртів Танок на майдані Конго, Бумбокс та всесвітньовідомого діджея Арміна ван Бюрена на сцені фан-зони виступають гурти Тесла бой, Авесофматик, та Горчица. Прибули артисти до Харкова ще вранці. Оглянули сцену та налаштували апаратуру.

Гурт "Аwesomatic":

-Я думаю, що фан зона дуже гарна. Коли я читав в інтернеті про Харків, я дізнався, що у вас найбільша площа в Європі і тепер я бачу вона красива і велика. Люди доброзичливі. Мені дуже цікаво тут зіграти.

Антон Севідов, соліст гурту "Tesla Boy":

-Звук очень хороший, серьезно. Прям неожиданно, мне кажется у нас был самый быстрый саундчек за последние не побоюсь этого слова две недели, все условия чтобы было весело, мы ждем людей.

Гурт "Gorchitza":

-Сегодня будет очень много хорошей музыки.

Відомі своїми хітами Kiss Me Loneliness та Call it a dream гурт Gorchitza радують харків’ян новими піснями, а гості з Москви запалюють настрій аудиторії  відомими треками.  Зірка вечора -  екс-учасник гурту The Black Eyed Peas -всесвітньовідомий хіпхопер Хайме Луіс Гомес, більш відомий як Taboo.В харківському аеропорту співак був не балакучим. Відразу направився до готелю. Його «DJ Show» бачили десятки країн світу, тепер час харків"ян. Спочатку планувалося що вхід до фан-зони під час концерту буде платним – сто гривен звичайний квиток, та триста гривен до віп-ложі, але потім міська влада вирішила що шоу повинно бути безкоштовним. Подивитися виступ та поспівати гуртом на площу Свободи прийшло чимало меломанів.