В Харькове продолжается установка современных детских игровых комплексов

17.06.2015 18:23   -
Автор:

У дворі біля 32 будинку по вулиці Командарма Уборевича, це в Московському районі, повним ходом йде робота. Тут працює бригада комунальників по встановленню дитячих ігрових форм. Їх місцеві мешканці чекали з нетерпінням, адже дітей тут чимало. З проханням про встановлення сучасного майданчику батьки малюків звернулися до Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Прохання були почуты і втілені в життя.

Ігор Караван начальник дільниці № 38 КП "Жилкомсервіс" Московського району

В нашем микрорайоне это уже 3 площадка, которая устанавливается в этом году. Ранее устанавливались Гвардейцев Широнинцев, 62, Героев Труда, 37-В. Старые детские площадки пришли в негодность и на их место устанавливаются новые современные игровые формы.

Та найголовніше, кажуть комунальники, за всією сучасністю і красою є те, що ігровий майданчик є безпечними для малюків. Тому підтвердження – европейські сертифікати якості. Сам ігровий комплекс складається з п'яти елементів – гойдалки, балансиру, гірки, пісочниці, качелі для малечі, та тенісного столу для тих хто віком старше.

Ігор Караван начальник дільниці № 38 КП "Жилкомсервіс" Московського району

Хочется обратиться к жителям домов, чтобы они следили за этой площадкой, не разрушали её. Чтобы она прослужила долгие годы не только детям, но и внукам жильцов этих домов.