В Харькове презентовали камеры, которые фиксируют нарушения на дорогах

24.12.2019 14:24   -
Автор:
У Харкові презентували пілотний проект "КАСКАД". Це – система відеоспостереження, яка фіксує порушення правил дорожнього руху такі, як перевищення швидкості, проїзд на заборонений сигнал світлофору, порушення правил маневрування та інші. Протягом 6 днів камери працювали на проспекті Льва Ландау та зафіксували більше 19 тисяч порушень ПДР. І тепер розробники пропонують встановити такі камери по всьому місту.
 
Сергій Дульфан директор Департаменту інфраструктури
 
То, что касается инструмента для работы с правонарушителями, безусловно, это хорошо, это интересно и, безусловно, это нужно. Но, так, как я уже сказал на совещании, это требует комплексного решения вопроса. Не только техническое решение, но, одновременно, и правовое и финансовое решение данного вопроса. 
 
Встановлення та обслуговування такого обладнання, наголошує Сергій Дульфан, потребує значиних витрат. Саме тому, за його словами, необхідні не лише субвенції від держави, а й зміни до законодавства щодо стандартів на автомобільних дорогах. Але місто завжди пітримує пректи, які допоможуть зробити життя харків'ян комфортним та безпечним. 
 
Сергій Дульфан директор Департаменту інфраструктури
 
По инициативе мэра Геннадия Адольфовича Кернеса в рамках программы "Безопасный город" принято решение о строительстве ситуационного центра. Ситуационный центр – это не просто здание, где будут работать люди, это еще и большой программно-аппаратный комплекс, который будет охватывать все стороны жизнедеятельности города. В том числе и безопасность дорожного движения. 
 
Тим часом, у місті вже створюється комплексна система відеоспостереження. Більше ста камер працюють на перехрестях та вулицях Харкова.