В Харькове посмертно наградили героев АТО

03.03.2016 14:42   -
Автор:

"Я піду захищати Україну". З такими словами на вустах два роки тому чоловік Наталії Бризгайло добровільно пішов у АТО. І вже за кілька місяців його не стало.

Наталія Бризгайло дружина загиблого в АТО

27 серпня їхня бригада деблокувала Іловайський котел і, потрапивши в засаду, була розбита. Частина повиходила, а мій чоловік, нажаль, загинув.

Пам"ять чоловіка Наталії Сергія та його бойових побратимів-харків"ян Станіслава Рижова та Сергія Клюєва, які також не повернулися додому з Донбасу, вшанували в обласному військкоматі. Їх наказом Президента посмертно нагородили ореданами Богдана Хмельницького та "За мужність" III ступеня.

Олександр Ушинський бойовий побратим загиблого в АТО

Я хочу, щоб сьогодні ви, дійсно, вшанували тих героїв, які віддають своє найцінніше — життя для того, щоб жило нове покоління, молоде покоління їхніх дітей, внуків і правнуків. Я хочу, щоб Україна пишалася цими героями, і на їхньому прикладі виховувала любов до своєї батьківщини, до землі.

Нагороди вручили рідним і близьким. Тепер цей пам"ятний знак — чи не єдине, що нагадуватиме про втрату синів, чоловіків та батьків.

Наталія Бризгайло дружина загиблого в АТО

Синочку 2 роки і 8 місяців. Звуть його Георгій. Саме гірше, що він не розуміє і не пам"ятає батька. Але я постійно включаю відео. Перед останнім днем, коли вони від"їзджали, я зняла їх біля військової частини. І постійно кажу, що це тато. — Папа. — Папа, да.

Після вручення нагород присутні вшанували хвилиною мовчання всіх українців, які загинули на Сході країни.