В Харькове планируют помочь льготникам в приобретении цифровых тюнеров

03.10.2018 14:12   -
Автор:
В Україні починає активно працювати цифрове телебачення і незабаром аналогове буде всюди відключено. У Харкові та області це відбудеться в травні 2019 року. Але вже зараз до Департаменту телекомунікаційних технологій і зв"язку міської ради надходить купа звернень від городян з проханням посприяти в придбанні спеціального пристрою, що дозволяє через звичайну антену безкоштовно дивитися телеканали у високій якості зображення і звуку, до того ж що і платити за користування цифровим телебаченням не доведеться. Ще 6 років тому такими цифрововими тюнерами в Україні обіцяли пільговиків забезпечити за рахунок держбюджету, але не сталося. 
 
Віктор Потанін директор Департаменту телекомунікаційних технологій і зв'язку Харківської міської ради
 
Подобная программа была принята в 2012 году Кабинетом министров Украины за счёт средств государственного бюджета. Но к сожалению с 14-го года программа действует, но в бюджете Украины средств на её выполнение нет. Поэтому есть необходимость, чтобы обеспечить нуждающиеся категории граждан приставками Т-2 цифрового вещания. 
 
Тож у Першій столиці пропонують допомогти окремим категоріям харків"ян придбати телетюнери за рахунок міського бюджету. Мова йде про майже 32 тисячі пільговиків. Фахівці вже розробили спеціальну програму, що передбачає і які саме пільговики будуть забезпечуватися засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення, і порядок використання коштів на їх закупівлю, і терміни оформлення заяв та строки їх виконання. Зараз програма на розгляді постійних депутатських комісій. Після чого буде винесена на розгляд сесії міськради для ухвалення.