В Харькове пересматривают нормы потребления воды

22.02.2016 15:01   -
Автор:

Харківські водоканалівці разом зі спеціалістами профільних інститутів проводять дослідження по перерахунку норм споживання води для городян. Як холодної так і гарячої. Відповідне рішення на проведення робіт підписав Харківський міський голова Геннадій Кернес. Для досліджень були створені робочі групи.

Сергій Рязанцев начальник абонентської служби КП "Харківводоканал"

Взято в работу 200 домов, где производятся измерения. Из них 108 домов — благоустроенное жилье и 92 это частный сектор. В течении 2-х недель в зимний период снимаются показания приборов. И тоже самое будет происходить в летнее время.

Сьогодні фахівці робочих груп знімають показання з приладів обліку в одному з будинків, який потрапив до цієї двохсотки. Це багатоповерхівка по вулиці Клочківській, 101, В.

Наталя Осинська інженер-інспектор КП "Харківводоканал"

Согласно методике снимаются показания раз в 14 дней. Первые показания снимались 8 февраля и вот сегодня второй раз снимаем контрольные показания для того, чтобы мы могли определить суточный расход жильцов этого дома и сделать соответствующие выводы. В этом доме немножко меньше нормы, но я не могу сказать, что кардинально отличаются, учитывая, что тут централизованное горячее водоснабжение и здесь нужно в комплексе оценивать показания счётчика холодной и горячей воды.

Завершити дослідження в 200-та будинках, що були визначені для перегляду норм споживання води робочі групи планують наприкінці року. За словами міської влади, харків'яни, які мають прилади обліку, сплачують за споживання в середньому за 4,5 — 5 кубометрів води, а ті, у кого лічильників немає значно більше. Розглянути об"єктивно норми використованої води — саме це питання наразі у компетенції спеціально створених робочих груп.