В Харькове отметили День Конституции

29.06.2015 19:47   -
Автор:

Біля пам'ятника Шевченку людно. Сюди прийшли харків'яни, аби привітати один одного із Днем Конституції України. Святкову атмосферу доповнював виступ фольклорного колективу.

Ганна студентка

Це свято всіх українців, тому що прийняття Конституції — це один з найважливіших етапів становлення держави. І тому ми повинні завжди пам'ятати цей день, його святкувати.

На свято завітали керівники міста та області. За традицією, поклали квіти до монумента Кобзаря. Цей день, впевнені владники, має об'єднувати всіх українців.

Ігор Райнін голова Харківської облдержадміністрації

Конституция Украины, действительно, один из наиважнейших праздников страны. И надо так всё сделать вместе: власть и общество, чтобы это был самый главный праздник страны. Настроение хорошее. Я думаю, что за пол-года 2015 года нам удалось стабилизировать ситуацию в городе, в Харьков вернулись праздники, вернулись спортивные мероприятия.

Однак, не приховують керманичі, сучасні реалії вимагають змін у державі. У тому числі, і змін у Конституції. І вони мають бути якомога скоріше затверджені, кажуть керівники міста.

Ігор Терехов заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста

Конечно, мы ждём сегодня, прежде всего, децентрализации власти. И эта децентрализация сегодня должна найти своё отражение в новом проекте Конституции. Я уверен, что благодаря совместным усилиям парламента, Президента, правительства, Конституция будет динамично развиваться и будет отвечать требованиям нашего общества.