В Харькове- открытый турнир по нардам на Кубок Харьковского городского головы

14.06.2012 19:33   -
Автор:

Півсотні учасників з різних країн світу впродовж двох днів будуть змагатися за кубок міського голови з гри в нарди.  Поборотися за звання найкращого  із Києва приїхав і Дмитро. Каже, таких турнірів у них майже не проводять.

Сергій Єфимов,   чемпіон  київського турниру з нардів:

-На самом деле нарді это целая философия. Нарды повторяют нашу жизнь. Потому что кубики это тот шанс, который тебе выпадает в жизни. Ты либо воспользуешься им либо не воспользуешься. Это намного серьезнее чем просто игра. К сожалению в Киеве практически не проводятся такие турниры, поэтому приходится ездить в Харьков.

Дійсно гра, яка нараховує майже чотири тисячі років, у Харкові дуже популярна, кажуть експерти. і додають, як не дивно, вона допомагає дітям краще вчитися у школі, бо розвиває логіку.  

Василь Кавун ,Президент харківської федерації нард:

-Нарды очень древняя игра. Я думаю о ней многие знают, но думаю многие не знают что єто одна из самых интеллектуальных игр в мире.  Достаточно сказать, что нарды в Голландии и в Дании преподаются с третьего класса в школе. Это обязательный предмет.

Саме за можливість переконатися у власних здібностях логічно мислити тут і дорослі учасники. Та не приховують, відчуття азарту у цій грі теж присутнє.

Марія Янова ,учасница турниру з нард:

-Азарт. Ну и мысли, надо думать. Я вообще так склонна к математике Аналитический склад ума, потому мне нравится решать какие-то такие задачки. Умственные.

Триватиме турнір зі спортивних нардів два дні. Завершиться у суботу нагородженням переможця кубком харківського міського голови.