В Харькове открылся институт медицины и биомедицинских наук

22.02.2018 14:28   -
Автор:
Очільниця області Юлія Світлична разом з головою представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунером взяли участь у відкритті ВИШу. Губернатор зазначила, що використання нових технологій та можливостей в освіті, потрібно аби бути конкурентоздатними, та мати довіру абітурієнтів. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Чим вищій рівень освіти, тим краща, в подальшому, робота і вища заробітна плата. Тому я сподіваюся що ще один ВИШ, який доєднається до потужної харківської Вищої школи, надасть можливість нашим учаням підвищити кваліфікацію, здобути нову якісну освсіту і начатися на англійській мові. 
 
Голова облдержадміністрації також зазначила, що зараз є велика потреба у медичних кадрах, адже наразі в країні триває реформування системи охорони здоров’я.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Потрібно оновлювати якість послуг, оновлювати фаховість лікарів. Сьогодні сільська медицина буде оновлюватися новими амбулаторіями. І в цих сільських медичних амбулаторіях  повинні працювати нові кадри, які зацікавлені у тому щоб розвиватися, які мають відповідну фахову освіту, які хочуть і бажають приносити людям здоров'я. 
 
Голова українського представництва ЄБРР, який надаватиме допомогу в розвитку вишу, подякував керівництву області за активне сприяння розбудови вищої освіти на Харківщин і у Першій Столиці зокрема.
 
 
Шевкі Аджунер директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні
 
Сейчас я здесь для того, чтобы принять участие в открытии этого замечательного учебного заведения, которое доказывает что Харьков  является центром не только экономического развития но и академического развития в стране.