В Харькове открыли Почетное консульство Словакии

16.01.2019 13:36   -
Автор:
Україну та Словаччину вже давно зв'язують тісне співробітництво і багато європейських проектів реалізуються в державі, завдяки міжнародним відносинам цих країн. Тож варто, щоб вони прийшли і до Харкова. Саме таку надію висловив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час відкриття Почесного Консульства Словаччини. Дипломат сподівається, що всі наукові, освітні та економічні проекти можна з успіхом реалізувати у Харкові, адже місто має потужний потенціал. 
 
Павло Клімкін міністр закордонних справ України 
 
Харків — це наша перша столиця. Я завжди, приїжджаючи до Харкова, нажаль, це не вдається дуже часто, напевно, моя помилка, відчуваю людей, тут на Слобожанщині, відчуваю інтелект, які класні, які класні люди, як колиска інтелекту.
 
Віктор Попов Почесний консул Словаччини в місті Харкові
 
Естественно, мы будем внедрять тот потенциал, который есть сегодня у нас и вот наш министр Павел Анатольевич, познакомившись с Харьковом, он оценил по достоинству тот потенциал, который можно с успехом реализовать на европейском рынке.
 
Та, як зазначив секретар міськради Олександр Новак, цей потенціал вже з успіхом реалізується. Адже пріоритет місцевої влади — тісне співробітництво з іншими країнами. Харків вже має 33 міста-побратима, серед них є і словацька Трнава. 
 
Олександр Новак секретар Харківської міської ради
 
Нас об'єднує п'ятирічний досвід роботи  і у нас є плани на майбутнє. Я упевнений, що в відкриттям Почесного консульства в нас з'являться нові можливості для подальшої співпраці. Хочу від імені Харківської міської ради запевнити, що ми будемо надавати всіляку підтримку для роботи Почесного консульства в нашому місті, а Почесному консулу побажати плідної праці та успіху.