В Харькове откроют новый детсад

03.10.2019 13:26   -
Автор:
Лише за цей рік в Харкові створили близько шістисот місць у дитсадках. А це 16 груп у вже існуючих дошкільних закладах. Та на цьому зупинятися в Департаменті освіти не збираються. Аби забезпечити місцями ще більше дітей, у Харкові незабаром планують відкрити ще один садок, аби малюки мали можливість отримати дошкільну освіту.   
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти 
 
Дошкільні навчальні заклади в цьому році як завжди поповнюються новими садочками. Плануємо, 10 жовтня в Слобідському районі відкрити дитячий садочок №352, що не працював 20 років. Причому ми в цьому році відкриваємо зразу 4 групи, зразу набираємо 100 дітей. 3:41
 
Не забувають і про шкільні заклади, до 1 вересня в закладах роблять необхідні ремонти та забезпечують потрібною матеріально-технічною базою. Аби всі учні відчували себе комфортно та хотіли навчатися.  
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти 
 
Два роки поспіль для нової української школи за бюджетні кошти закупаються меблі для кожного класу, купуються дидактичні матеріали для кожної дитини і купується комп'ютерне обладнання для кожного класу.
 
Змінюють і сам підхід до навчання. За словами директора Департаменту, вчителі безопалатно проходять курси, аби мати краще розуміння тонкощів реформи нової української школи. Всі ці зусилля дають свої плоди, каже Ольга Деменко. Адже харківські школярі отримують першість серед інших областей України за різними показниками.