В Харькове новый начальник патрульной полиции

02.11.2016 15:33   -
Автор:
У Харкові новий головний патрульний. Його представила особовому складу голова Нацполіціі України Хатія Деканоїдзе, яка завітала до міста. Керувати харківськими копами тепер буде Вадим Лісничук.
 
Хатія Деканоїдзе голова Національної поліції України
 
Он полицейский, который доказал, что такое честь. И он реально доказал, что быть начальником управления это не только командовать, да, потому что это очень сложная работа, ответственность это очень важно.  
 
До цього новий шеф харківських патрульних керував полією у місті Черкаси. З березня місяця, тобто з дня, коли там запрацювала ця служба. А ще раніше був командиром спецпідрозділу "Київ-1". Тепер Вадим Лісничук буде шукати спільну мову з харківськими копами.
 
Вадим Лісничук голова патрульної поліції Харкова
 
Обіцяю, що абсолютно все, що було зроблене – утримаємо. Будемо розвивати і працювати далі. Два слова "Служити і захищати" – це принцип мого життя і це принцип тієї команди, яка зі мною поруч. Надіюсь, і будемо працювати далі. 
 
А от екс-голові харківських патрульних Ользі Юськевич теж знайшли роботу. Вона стане радником голови Нацполіції України.
 
Ольга Юськевич екс-голова патрульної поліції Харкова
 
Я от чистого сердца благодарна каждому из вас – за то что вы пришли, за то что вы делаете. За то, что вы делаете это от чистого сердца. 
 
Вадим Лісничук став вже третім очільником міських патрульних з дня заснування служби у Харкові. Перший – Євген Мельник протримався пару місяців, Ольга Юськевич – майже рік.