В Харькове «Молодые регионы» устроили турнир по брейн-рингу

02.05.2012 22:50   -
Автор:

Ігри для студентів та школярів, або турнір із брейн-рингу. Вперше Молоді регіони Харкова та області влаштували інтелектуальні змагання. Улюблена гра серед найрозумніших відбулася на базі Харківського університету внутрішніх справ. В ній узяли участь більше півсотні учасників.На рингу вісім команд: дві з університету внутрішніх справ, збірна ХАІ, активісти Молодих регіонів міста і області та Рада старійшин. Гра — особлива, проходить у два етапи. В першому учасникам поставили понад тридцять питань. Найголовнішим сюрпризом стало відеозавдання від очільника області.

Питання від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова:

-Запитання: на якій сторінці президент США тримає праву руку під час інавгурації?

У другому етапі для учасників двадцять питань. На тему філософії, мистецтва та літератури. Артем Бондаренко підтримує своїх однокурсників. Хлопець каже — гра захоплює неочікуваними питаннями.

Артем Бондаренко , вболівальник:

-Ти задумуєшся про найважчий варіант, але твої очікування здаються замарними, тому що відповідь набагато простіше і треба просто логічно мислити.

Артем Лавров,  учасник команди ХАІ:

-Самый легкий был про Омара Хайама, потому что несколько человек в нашей команде просто знали этот рубай, а самый сложный был про джи-пи-ес навигатор, потому что мы не знали даже конктретно формы, какой должен быть ответ, он действительно был сложный, требовал энциклопедических знаний в области юриспруденции.

Брейн-ринг серед школярів та студентів міста та області на базі університету внутрішніх справ влаштували уперше. Проте змагання планують зробити традиційними.

Анастасія Кобець,  голова ХОО "Молоді регіони":

-Я считаю, такие игры нужно проводить как можно чаще, чтобы мы задумывались, чему отдавать предпочтение только интернету или и по старинке читать книги.

Переможцями інтелектуальних перегонів стала збірна ХАІ. Учасників нагородили грамотами та подарунками.