В Харькове готовятся к предстоящей сессии городского совета

05.12.2019 14:27   -
Автор:
На розгляд сесії Харківської міськради планується винесення десятків питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності мегаполісу, зокрема містобудування, земельних відносин, комунального майна, а також питань із затвердження та перерозподілу кошторису з виконання низки діючих міських програм, внесення до них змін і доповнень, затвердження нових положень, як то наразі щодо функціонування "Харківського міського центру дозвілля молоді". 
 
Віталій Коваленко заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
 
Виникла необхідність затвердити положення, це дасть можливість створити Центри молоді в районах міста. Перший буде відкрито у наступному році. 
 
Обговорюють депутати і можливість відкриття в наступному році нового дитсадка в Індустріальному районі по бульвару Івана Каркача 28, у бідівлі, що використовувалася 121-ою школою.
 
Олена Віцько заступник директора Департаменту освіти Харківської міської ради
 
Цей садок існував до 1996 року. Проте на той час Орджонікідзевською районною радою був закритий. Приміщення використовувавла школа №121. Зараз у зв'язку із скороченням мережі школи з першого вересня поточного року будівля вивільнилися. Одже з'явилася можливість створити садочок 3 групи на 70 вихованців, з подальшим розширенням майже вдвічі – 6 груп.
 
Крім того на розгляд постійних комісій винесено і проект рішення про затвердження плану роботи Харківської міської ради вже і на наступний 2020-ий рік. 
 
Світлана Щербак заступник дтректора Департаменту організації роботи Харківської міської ради
 
Цим рішенням буде визначено порядок та послідовність розгляду питань та зазначені терміни їх виконання. Усі пропозиції постійних комісій та виконавчих органів міської ради взяти до відома.
 
Всі ці питання, а їх майже 30-ть, повинні бути узгодженні постійними депутатськими комісіями. Після чого вони будуть винесені на ухвалення пленарної сесії Харківської міської ради, проведення якої заплановане на 18 грудня.