В Грушинском НВК отремонтировали крышу и утеплят фасад

05.10.2018 13:59   -
Автор:
Концепція Нової української школи реалізується по всій Харківщини. Не виключенням став і навчально-виховний комлекс у селі Грушине, що на Первомайщині. Зараз тут навчаються 106 дітей і в цей заклад приїздять діти з сусідніх населенних пунктів. 
 
Зоя Бардіна директор Грушинського НВК
 
За ці три роки в Грушинській НВК вкладено дуже великі кошти, на які проведена робота, зроблена модульна котельня на твердому паливі. Перше. Повністю перероблена система опалення, повністю замінені всі вікні на енергозберігаючі, на склопакети. В цьому році зроблена криша, дах зроблений повіністю, утеплений. Це все завдяки і голові районній адміністрації і голові обласної адміністрації. І ви знаете те, що вони роблять — це не дарма.
 
Аліна Котляренко заступник директора Грушинського НВК
 
Забезпечені ми абсолютно всим, все, що потрібно для дошкільного підрозділу все маємо, в нас все є. В нас одна різновікова група працює, 20 діток виховується. Забезпечені абсолютно всим.
 
Окрім обладнання та меблів для першого класу, за останні півтора року Грушинський навчально-виховний комплекс також отримав сучасний кабінет математики та 10 комп’ютерів для кабінету інформатики. І цей заклад – далеко не єдиний в районі, в розвиток якого вкладають кошти.
 
Володимир Павленко голова Первомайської РДА 
 
Зараз в районі реалізується проект близько 10 млн з державного бюджету за підтримки обласної державної адміністрації і державного бюджету безпосередньо Президента України, реалізується проект по капітальному ремонту опорної школи в селі Олексіївка. Ми відкрили інклюзивно-ресурсну кімнату на базі іншого НВК Біляївського НВК.