В городе продолжается работа по восстановлению неработающих детсадов

03.08.2012 18:49   -
Автор:

Майже десять років у стінах дитсадочку номер двісті сімдесят дев"ять, що на Павловому полі, не лунали дитячі голоси. Та минулого року виховний заклад передали на баланс міста. І робота з відновлення дитсадка закипіла. Розпочали з комунікацій. Каналізація, інженерні мережі, опалення — раніше будівлю обігрівали вуглем, тепер тут буде мінікотельня. Відремонтували дах. Замінили вікна на пластикові. Наразі триває ремонт у групах та гральних кімнатах. Вже майже готові санвузли, харчоблок, медкабінет і пральня. Очікують лише меблі та техніку. Внутрішні роботи готові на вісімдесят п"ять відсотків. Після візьмуться за ремонт фасаду, асфальтування доріжок та облаштування подвір"я.

Олена Коротун, завідувач дитячого садка №279:

-Будут здесь установлены два павильйона, вот здесь и с той стороны, игровые формы, это город помогает, планируем восстановить спортивную площадку — может сразу, может чуть позже, посмотрим, как всё это будет.

Персонал вже набрали. Та й групи майже укомплектовані. Розрахований дитсад на сто десять малюків, але спочатку відкриють лише дві групи на сорок дітей. І це теж результат — бо попит у районі на місця у садочках немалий. Тож, щоб потрапити до цього садка, матусі з усього Павлового поля вставали в чергу ще у травні. Сьогодні записатися прийшли і дворічний Вадим із мамою.

Марія Свідло, молода матуся:

-Этот садик мне очень удобный, потому что вон там мой дом сразу за садиком. Нужны детские садики, как без них, потому что работа, некому с детьми сидеть.

Зустрічатиме малечу дитсадок вже в середині вересня. Ще один дошкільний заклад запрацює в мікрорайоні "Інститут низьких температур"  Ідея відновлення його з"явилася нещодавно. Місяць тому мер міста Геннадій Кернес разом із нардепом Валерієм Писаренко побував тут з обходом.  

Ольга Деменко ,директор Департаменту освіти:

-Родители обратились к городскому голове, к народному депутату с просьбой восстановить детский сад, родители думали, что это будет на следующий год, но это будет уже в этом году.

Тепер там кипить робота. Планують її закінчити в середині жовтня. Усього цьогоріч відкриють чотири дошкільних навчальних заклади та двадцять чотири групи у вже існуючих. Так додатково понад півтисячі малюків зможуть піти до дитячих садків вже восени.

Анастасія Полякова, Сергій Перець, Харьковские Известия.