В Дзержинском районе педагогов посетил народный депутат Валерий Писаренко

30.08.2012 19:32   -
Автор:

Новий навчальний рік вже на порозі. І педагоги Дзержинського району зібрались у повному складі аби підбити підсумки минулорічного. Кажуть, вагомих здобутків багато, але є ще над чим працювати. Наприклад, в новому навчальному році необхідно аби більше дітей було оздоровлено. Це робота спільна, і педагогів, і батьків. Окрім того, впевнені фахівці, систему освіти треба змінювати, адже час не стоїть на місці, і технології теж. Народний депутат Валерій Писаренко, який приїхав на педагогічну конференцію району, каже, стратегію нових напрямків розвитку освіти потрібно розробити вже найближчим часом. І тільки спільними зусиллями.  

Валерій Писаренко ,народний депутат України:

-Уверен, что в такой тесной связи, тесной роботе и с преподавателями Дзержинського района, и на уровне города Харькова, мы выйдем на конкретные предложения и на конкретную роботу с Министерством образования для того, чтобы это нашло свою реализацию в тех законодательных актах, которые будут приняты в ближайшее время.

Тож реформування системи освіти вже не за горами, за ним — інновації. Та говорили під час конференції не тільки про зміни. Заслужених вчителів замінити не можна, і їм сьогодні вручили ряд нагород. Грамоти, медалі, а Валентина Мондур отримала звання відмінника освіти України. Цей статус присвоюється за здобутки вихованців. Їх у жінки- чимало.

Валентина Мондур, вчитель української мови та літератури, відмінник освіти України:

-Хтось може стати учителем, а я напевно ним народилася. Робота вчителя вимагає від вчителя, любити в першу чергу дітей і поважати, і ставитися до них, як до дорослих, щоб вони були рівні тобі. От тоді буде спілкування, буде кінцевий результат.

Результатів позитивних минулого навчального року у Дзержинському районі було чимало,- кажуть педагоги. Це і призові місця на різноманітних олімпіадах, конкурсах, фестивалях, здобутки у спорті. Аби діти мали більше можливості оздоровлюватись та набиратись сили, для них цьогоріч в районні відкрили два нових шкільних стадіони. А для малечі у вересені в дитсадочку номер двісті сімдесят дев"ять та дев"ятнадцять відкриють по дві групи.

Євгенія Кутнова, Віктор Ноздрачов. Харьковские Известия.