В Боровой появился новый физкультурно-оздоровительный комплекс

18.10.2012 18:53   -
Автор:

Селище міського типу Борова. Раніше в цьому населеному пункті взагалі не було місця для занять спортом. Тепер тут побудували цілий фізкультурно-оздоровчий комплекс. Нова споруда -  закрита будівля арочного типу. Загальна площа усіх приміщень більше тисячі квадратних метрів, тож одночасно тут можуть займатися понад п"ятсот спортсменів. У комплексі є усе необхідне для баскетболу, волейболу, тенісу та бадмінтону. Є тут і гімнастичний та тренажений зали. Переваги їх вже встигли оцінити місцеві спортсмени.

Андрій Печонкін спортсмен

-Тут все новое, новые технологии, новые тренажеры, все удобно, лучше доработано, все лучше. мне кажется.

Та закритий фізкультурно-оздоровчий комплекс не єдина споруда, яку відкрили у Боровій. Поряд з нею встановили два різнокольорові вуличні тренажерні  майданчики та облаштували величезне футбольне поле з синтетичним покриттям.

Антон Конопля 10 років

-Тут газон хороший, там земля просто была, можно упасть и будешь грязный, а тут мяч так далеко выбивать нельзя, ну можно выбивать, но тут забор есть, он защищает  и ворота красивые.

Василь Мизюк тренер

-Якщо в нас появився такий майданчик, значить ми вже можем повноцінно готуватися до обласних змагань і брати участь в них і не тільки брати, а й я думаю, боротись за призові місця.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс у Боровій спочатку зводили як пілотний проект, каже губернатор області Михайло Добкін. І додає, після того, як вивчили вигідність та терміни будівництва цієї споруди, було ухвалено рішенно про її зведення восени минулого року. За рік комплекс здали в експлуатацію.

Михайло Добкін голова Харківської облдержадміністрації

-Сегодня могу с уверенностью сказать, что данный проект абсолютно имеет право на жизнь, он гораздо дешевле, чем другие виды строительства. Данный комплекс стоит от 5 до 6 миллионов в зависимости от сетей. И фундамент уже заложен в городе Первомайске, в Волчанске и в ближайшее время фундамент будет заложе в городе Лозовая.

Так наступного року такі фізкультурно-оздоровчі комплекси з"являться в семи населених пунктах області. А до дві тисячі п`ятнадцятого року, підкреслив Михайло Добкін, вони будуть зведені в усіх районах Харківщини.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия