В атмосфере над Украиной зафиксирован повышенный уровень угарного газа

21.10.2019 13:50   -
Автор:
В останні дні над Україною відзначається підвищений рівень чадного газу в повітрі. Про це свідчать дані відомого моніторингового ресурсу. Темним кольором відзначені ділянки з підвищеним рівнем вмісту чадного газу в атмосфері. Над Харковом та Києвом чорні плями видно особливо чітко. У Кабміні вже відреагували на ситуацію. Відповідаючи на питання журналістів, прем'єр-міністр повідомив, що офіційного підтвердження високої і аномальної забрудненості повітря поки що немає. 
 
Олексій Гончарук прем'єр-міністр України 
 
З приводу аномального СО2 — якщо правильно розумію це про ті повідомлення, ви маєте на увазі, які зараз з'явилися у мережі Інтернет. Ми зараз розбираємося з цим. Попередньо мені доповіли, що, за нашими офіційними даними, в повітрі нічого аномального не спостерігається, і якість повітря зараз в межах ГДК, тобто гранично допустимої концентрації. Ніяких аномальних перевищень чогось небезпечного в повітрі ми, за офіційними даними, не бачимо.
 
Наразі ж, наголосив прем'єр, спеціалісти продовжуватимуть перевірку аби дати відповідну оцінку.  
 
Олексій Гончарук прем'єр-міністр України 
 
Ми перевіряємо. Можливо, наші служби погано працюють.  Можливо те що намальовано на картинках, було сприйнято не правильним чином. Ми скоро вийдемо з офіційною комунікацією з цього привод.