Урок безопасности для маленьких музыкантов

10.10.2019 13:37   -
Автор:
Вони відклали свої музичні інструменти, та на деякий час забули про нотну грамоту і взялися вивчати іншу – не менш важливу, що стосується безпеки життя. Для вихованців Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату, одного із провідних навчальних закладів України, такий урок цього разу підготували енергетики.
 
– Ток не любит мокрых – рук! Прежде чем прибор включать надо руки – вытирать! Молодцы!
 
Фахівці не вдавалися до нудних лекцій і правилам електробезпеки навчали просто граючись з дітьми. Супроводжувались усі конкурсні завдання показом на великому екрані тематичних відеоматеріалів. А самі заняття стали низкою загадок, квестів та вікторин, у ході яких кожній дитині була надана можливість себе проявити. Тож урок для творчих дітей став по-справжньому творчим і проходив в атмосфері взаєморозуміння і зацікавленості, бо школярі дуже відповідально поставилися до виконання тематичних завдань. 
 
Вікторія Доценко вчитель Харьківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату 
 
Я вважаю, що такі уроки потрібно проводити постійно, адже вони дають дуже багато цікавого матеріалу для малюків. 
 
Особливий інтерес для маленьких музикантів викликали практичні заняття. Вони приміряли спецодяг та засоби індивідуального захисту електромонтерів, вчились  надавати першу долікарську допомогу потерпілому від удару електрострумом. Роль “постраждалого” грав спеціальний манекен. І при всій, здавалось би, простоті вправи, виконання штучного дихання вимагало від учнів не аби яких зусиль. Так вони по-троху і набрались навичок і кажуть, що їх тепер запам'ятають надовго. 
 
Олексій вихованець Харьківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату 
 
Мне очень понравилось как вы делали искусственное дыхание, как вы рассказывали нам о новых знаках, об электропчёлках.
 
Анна вихованка Харьківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату 
 
Мне очень понравился мультик про Барабашку и я узнала новые знаки и ещё мне понравилось как мы ходили паровозиком и учились правильно ходить и спасать людей.
 
Ну а щоби малеча таки не забула пройденний матеріал, їм вручили подарунки – журнали та листівки – пам"ятки з електробезпеки.