Умови програми молодіжного кредитування досить вигідні для молоді

22.09.2012 14:31   -
Автор:

Цього року 70 харківських родин скористалися міськими програмами для придбання житла, повідомив віце-мер Михайло Фатєєв. Програми молодіжного кредитування та доступного житла реалізуються у Харкові вже другий рік поспіль. Так у дві тисячі одинадцятому завдяки ним нові оселі одержали шістдесят харківських сімей, які стояли на квартирному обліку. Для цього в бюджеті міста щорічно передбачено по 5 млн грн.

Михайло Фатєєв заступник міського голови — директор Департаменту економіки та комунального майна

-С учетом итогов прошлого года и те итоги, которые есть на сегодняшний год, то, что программа эта пользуется спросом, мне Городским головой дано поручение внести на ближайшую сессию продолжение этой программы молодежного кредитования на последующие три года.

Умови програми молодіжного кредитування досить вигідні для молоді, каже Михайло Фатєєв. Головне, щоб вік її учасників не перевищував тридцять п`ять років. Якщо квартиру хоче придбати бездітна пара — за такий кредит вона платитиме три відсотки річних. Якщо ж в сім`ї один малюк — для них кредит безвідсотковий. За родину з двома дітьми двадцять п`ять відсотків вартості нерухомості погашають місто та держава. З трьома дітьми — п"ятдесят відсотків вартості платять з бюджетів. Бо за умовами програми молодіжного житлового кредитування, якщо місцева влада надає на неї фінансування, то другу частину держава забезпечує.