Укрпочта выпустит последнюю марку, посвященную чемпионату по футболу Евро-2012

21.06.2012 20:23   -
Автор:

Кубок УЄФА, футбольні арени приймаючих міст та талісмани Євро. До чемпіонату з футболу Укрпошта випустила шість різновидів колекційних марок. Тираж був обмежений. Тож кожна, кажуть — на вагу золота. Та й коштували вони відповідно. Але незважаючи на ціну — деякі різновиди цієї ліцензованої продукції у відділенннях поштового зв*язку зараз по пальцях перерахувати можна. А деякі — і зовсім вже не знайти.

Едуард Баглаєнко, заступник директора Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта":

-Само больше пользовалась успехом первая марка, которая вышла — это кубок УЕФА, мы получили её 248 штук этой марки продано всё.

Найдорожча ж марка — так званий преміум комплект вартістю понад шістсот гривень -  за півтора місяці теж розкуплена майже повністю. З сорока штук залишилося трохи більше десятка. У черзі за нею стояли як іноземці, так і українці. Не меншою популярністю користувалися і марки з логотипом, символікою та талісманами Євро. 

Антоніна Отич ,начальник відділення поштового зв'язку № 56:

-Иностранцы и наши покупали, ну иностранцы как-то толпой заходили, а наши более спокойно, брали блоками, брали по десять, по пятнадцать, ну много брали.

І хоча їх кількість добігала десятка тисяч — у відділеннях Укрпошти можна знайти тільки кілька сот. Щоправда і коштували вони значно дешевше — від п"яти до майже тридцяти гривень. До фінального ж матчу Чемпіонату Євро — дві тисячі дванадцять випустять останню тематичну марку. Її тираж буде вкрай обмежений. В Укрпошті сподіваються, що і вона буде користуватися не меншим попитом. А от скільки за неї потрібно буде викласти грошей, поки не розповідають.

Анастасія Полякова, Євген Карпенко, Харьковские Известия.