Українських ветеранів війни навчатимуть нових професій: подробиці проєкту

18.09.2023 14:24   -

Незабаром у закладах професійної освіти повинне відбутися поповнення. Здобувати новий фах прийдуть герої фронту та ті, хто отримав інвалідність під час війни. Як повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, проект вже стартував.

ТАРАС МЕЛЬНИЧУК ПОСТІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ
Відповідну пропозицію внесли Міністерство економіки та Державний центр зайнятості. Тестова реалізація проєкту буде відбуватися впродовж двох років. Погоджено пропозицію Міністерства економіки, Державного центру зайнятості стосовно реалізації протягом двох років експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Мельничук зазначив, що організувати втілення проекту повинні регіональні центри зайнятості та їх філії. Наразі діє програма уряду щодо перекваліфікації ветеранів, це 300 освітніх програм підвищення кваліфікації за 95 робітничими професіями. Від початку року можливістю перенавчання вже скористалися 18 тисяч людей.

ОСТАННІ НОВИНИ