Украина и ЕС договорились об усилении сотрудничества в борьбе с дезинформацией

07.11.2019 12:07   -
Автор:
Україна буде боротися з дезінформацією. У питанні підвищення стійкості до інформаційних впливів Україна розраховує на підтримку Европейського Союзу. Країни відновлять засідання щодо питань стратегічних комунікацій. Така домовленість була досягнута на зустрічі віце-прем'єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби з Оперативною робочою групою зі стратегічних комунікацій Європейської служби зовнішніх справ у Брюсселі. На зібранні були обговоренні питання поглибленого співробітництва та залучення України до діяльності робочої групи з питань дезінформації Генерального директора Еврокомісії, зазначив Дмитро Кулеба.
 
Дмитро Кулеба віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції
 
Найближчим часом ми підготуємо і проведемо зустріч представників ЄС і України на високому рівні, щоб разом обговорити питання протидії дезінформації та підвищення стійкості до інформаційних впливів.
 
За словами віце-прем'єр-міністра, Україна потребує чіткого механізму обміну інформацією, перейняття найкращих практик європейських фахівців у сфері протидії дезінформації. Дмитро Кулеба запропонував налагодити постійну співпрацю з ЄС за такими напрямками, як кризові комунікації, донесення правдивої інформації, яка базується на фактах та обмін результатами моніторингу.
 
Дмитро Кулеба віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції
 
Ми прагнемо діяти разом з Євросоюзом для посилення стійкості як ЄС, так і України у відповідь на різного роду загрози та для кращого захисту наших інформаційних та комунікаційних мереж. Закликаємо до активізації нашої співпраці з питань кібербезпеки і налагодження регулярного двостороннього діалогу у цій сфері.