Учителей Фрунзенского района поздравили с профессиональным праздником

02.10.2015 18:19   -
Автор:

У Фрунзенському районі педагогів та вихователей вітали символічно. Освітяни щодня працюють з дітьми, тож поздоровити вчителів першими на сцену вийшли саме дитячі творчі колективи.

Те, що професійне свято працівників освіти відзначається восени, – зауважила голова району Тетяна Топчій, не є випадковим.

Тетяна Топчій голова адміністрації Фрунзенського району

Посмішка осені така ж задумлива, як і ваша мудрість. А погляд осені такий же виразний і яскравий, як творчий підхід до освітянського процесу. Мої дорогі освітяни, саме в ваших руках доля цілого покоління харків'ян.

В рамках урочистого заходу відбулася церемонія нагородження керівників навчально-виховних закладів, які найкраще, на думку адміністрації району, підготувалися до нового навчального року та за плідну багаторічну працю.

Тетяна Дудник викладач Харківського міжшкільного НВК №5

Нужно любить детей, любить свою профессию и, конечно, быть… иметь терпение.

Володимир Ковальковський помічник-консультант народного депутата України Віталія Хомутинніка

Я знаю, что Виталий Юрьевич очень трепетно относится к каждому педагогическому коллективу. Зная, на сколько это нелегкий труд. К сожалению, всех отметить нельзя, потому что есть лучшие, есть самые лучшие. В чем ценен педагогический труд: это в самом начале рассмотреть в ребенке те задатки, выявить те тонкости и потом, главное, правильно их развить. И чтобы ребенок, действительно, вырос в лидера настоящего. В настоящего гражданина нашего любимого города Харькова.